مدل استاندارد این سدان لوکس ۷۹۱ اسب بخار قدرت تولید می‌کرد که منصوری آن را به ۸۶۸ اسب بخار رساند؛ اما برابوس ماه گذشته وارد این رقابت شد و ۹۱۷ اسب‌بخار را برای این خودرو به ارمغان آورد.

منصوری که نمی‌خواست در این رقابت کم بیاورد، اکنون مدل P ۹۵۰ را معرفی کرده است که ۹۵۰ اسب بخار قدرت دارد. منصوری همانند مدل قبلی، عنصر الکتریکی پیشرانه پلاگین هیبریدی را دست‌نخورده باقی گذاشته و تنها روی موتور احتراقی تمرکز کرده است. برای بهبود عملکرد آن، یک واحد کنترل الکترونیکی جدید با تنظیم سفارشی و همچنین مبدل‌های کاتالیزوری با عملکرد بالا تعبیه شده است. دو توربوشارژر در موتور ۴٫۰ لیتری V ۸ با نمونه‌های بزرگ‌تر تعویض شده‌اند.

قدرت تولیدی به مجموعه‌ای از رینگ‌های آلیاژی فورج شده هدایت می‌شود که هر دو ابعاد ۲۲ اینچی دارند. نتیجه چنین تغییراتی این است که می‌توانید از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را در ۲٫۸ ثانیه طی کنید، همان مدت‌زمانی که پورشه ۹۱۱ توربو S و برخی از سوپراسپرت‌های قدرتمند و مشهور در آن خودنمایی می‌کنند.

منصوری ادعا می‌کند که آیرودینامیک بدنه S ۶۳ بهبود یافته است، اما دقیقاً مشخص نمی‌کند که این بهبود‌ها کجاست. P ۹۵۰ دارای اسپیلیتر و ورودی‌های هوای جدید در نمای جلویی است که مملو از فیبر کربن هستند.

فیبر کربن در کاپوت و ادوات جانبی و پشتی خودرو به شکل آشکاری دیده می‌شود. اسپویلر کربنی جدید نیز روی درب عقب قرار دارد. اسپویلر سقفی، روکش آینه‌ها و... قابل سفارش هستند. منصوری فضای داخلی را با چرم و رنگ مخصوص، ادوات فیبر کربنی، کف‌پوش‌های جدید، پدال‌های آلومینیومی و لوگو‌های متعدد منصوری تزئین می‌کند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر اسال نمایید

نظرسنجی

مارا دنبال کنید