به گزارش بازار مشترک از عصر ایران، ترامپچی ئی اس ۹ از منظر ابعاد برابر با ۴۹۸۰ میلیمتر در طول، ۱۹۵۰ میلیمتر در عرض و ۱۷۸۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محور‌های آن نیز ۲۹۲۰ میلیمتر است.

همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید، در بحث طراحی همان سبک و روش قبلی گاک مورد توجه قرار داشته که ترکیب جالبی را بویژه در قسمت چراغ‌های اصلی جلو و گرافیک داخلی آن‌ها ارائه می‌دهد.

از ۴ تریم شاسی بلند جدید گاک که اشاره کردیم، ۲ تریم استاندارد و ۲ تریم نسخه تراولر هستند. تراولر در ابعاد کمی با نسخه استاندارد متفاوت است بدین ترتیب که ۵۱۱۰ میلیمتر در طول، ۱۹۷۶ میلیمتر در عرض و ۱۷۸۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محور‌ها نیز همان ۲۹۲۰ میلیمتر است.

نسخه استاندارد ۷ سرنشین با جانمایی ۲+۳+۲ در صندلی‌ها است. نسخه تراولر ۶ صندلی با جانمایی ۲+۲+۲ است.

بیشتر قسمت‌های کابین از مواد دارای بافت نرم پوشانده شده است. در بحث تنظیمات نیز تقریبا تمامی دسترسی‌ها به صفحه نمایش ۱۴.۶ اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی منتقل شده و دکمه‌های فیزیکی حذف شده اند. نمایشگر اطلاعات کیلومتر پشت فرمان از نوع تمام دیجیتال ۱۲.۳ اینچی انتخاب شده است.

تریم‌های پرچم دار امکاناتی مانند: شیشه جلو چند لایه عایق صدا، گرم کن فرمان، نمایشگر ۳۰ اینچی هداپ، شارژ بی سیم، تنظیم الکتریکی صندلی‌های ردیف سوم، گرم کن صندلی‌ها، ماساژ برای صندلی‌های ردیف اول و... عرضه می‌شوند.

در بخش پیشرانه از سیستم پلاگین هیبرید استفاده شده که ترکیبی از تپنده ۲ لیتری توربو و یک موتور الکتریکی و البته جعبه دنده ۲ سرعته کلاس دی اچ تی است.

خروجی پیشرانه ۲ لیتری توربو ۱۹۰ اسب بخارو گشتاور ۳۳۰ نیوتن متر است. خروجی موتور الکتریکی ۱۸۲ اسب بخار و گشتاور آن ۳۰۰ نیوتن متر محاسبه شده است.

گاک ترامپچی ئی اس ۹ طی ۸ ثانیه از حالت توقف کامل به سرعت ۱۰۰ کیلومتر برساعت می‌رسد. متوسط مصرف سوخت نیز ۶.۸ لیتر برای هر ۱۰۰ کیلومتر رانندگی، محاسبه شده است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر اسال نمایید

نظرسنجی

مارا دنبال کنید