به گزارش تچ رادار، گوشی‌های هوشمند پیکسل ۶ و پیکسل ۶ پرو اولین گوشی‌های گوگل هستند که از تراشه این شرکت استفاده می‌کنند، اما شرکت اپل سال‌ها است که از تراشه‌های خود استفاده می‌کند. نوامبر گذشته، اپل اولین رایانه‌های خود را که از تراشه M۱ بهره می‌بردند، معرفی کرد و وعده داد که ظرف دو سال، کل سری مک‌هایش از این تراشه اپل پشتیبانی خواهند کرد. به گفته مارک گورمن کارشناس فناوری، این شرکت در مسیری قرار دارد که به قول خود عمل کند و در این راستا قصد دارد یک آیفون ۵G ارزان قیمت را برای رقابت با دستگاه‌هایی مانند گوشی‌های سری A گوگل عرضه کند.

به گزارش بازار مشترک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ،در آخرین نسخه خبرنامه Power On، گورمن جزئیاتی را ارائه می‌دهد و پیش بینی می‌کند که قبل از پایان سال ۲۰۲۲ اپل پنج کامپیوتر مک جدید را معرفی می‌کند که هر کدام از سیلیکون انحصاری اپل استفاده می‌کنند.

جدا از مک، گورمن انتظار دارد اپل ایرپاد پرو‌های جدید، هدست واقعیت مجازی و آیفون SE جدید ۵G خود را معرفی کند. ما مدل سال گذشته را دوست داشتیم، بنابراین باید جالب باشد که ببینیم آیفون جدید، چگونه در برابر Pixel ۶a آتی قرار می‌گیرد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر اسال نمایید

نظرسنجی

مارا دنبال کنید