به گزارش بازار مشترک به نقل از دنیای‌اقتصاد، حال با نزدیک‌شدن به سال جدید میلادی، شنیده‌‌‌ها و شایعات زیادی پیرامون محصولات جدید این شرکت در فضای وب به‌چشم می‌خورد.

در همین رابطه، اخیرا مارک گورمن، خبرنگار بلومبرگ اطلاعات تازه‌‌‌ای را از برنامه اهالی کوپرتینو برای سال آینده میلادی و محصولاتی که احتمالا معرفی خواهند شد، منتشر کرده است.

به گفته این تحلیلگر، اپل این روزها در حال طراحی آی‌پد پرو جدیدی است که قرار است با طراحی متفاوتی نسبت به مدل‌‌‌های موجود عرضه شود. محصولی که برای آن، پشتیبانی از فناوری شارژ وایرلس و همچنین تغییراتی محسوس نسبت به آی‌پدایر و آی‌پد فعلی پیش‌‌‌بینی شده است.

گورمان همچنین اعلام کرد که در سال۲۰۲۲، شاهد معرفی و عرضه نسخه بازطراحی شده‌‌‌ای از مک‌‌‌بوک‌ایر و آی‌‌‌مک مجهز به توان پردازشی بالا به لطف برخورداری از تراشه اپل‌سیلیکون خواهیم بود. به‌گفته این کارشناس فناوری، اپل در سال آینده میلادی از مک‌پرو، مک‌پرو و همچنین مک‌مینی جدید خود نیز رونمایی خواهد کرد. درخصوص اپل‌واچ نیز باید گفت که به اعتقاد گورمن، مهندسان اپل سه مدل اپل‌واچ را برای سال۲۰۲۲ در نظر گرفته‌‌‌اند که شامل نسخه به‌‌‌روزشده اپل‌واچ SE، نسخه بهبودیافته مدل استاندارد و نسخه جان‌‌‌سخت و مقاوم برای ورزشکاران می‌شوند.

این تحلیلگر فناوری معتقد است که اگرچه اپل در سال۲۰۲۱ بسیار پرکار بود، اما این شرکت برای سال۲۰۲۲، محصولات بیشتری را تدارک دیده است که عبارتند از: آی‌پد‌پرو با طراحی جدید با قابلیت پشتیبانی از شارژ وایرلس به‌همراه نسخه ارتقایافته آی‌پد‌ایر و آی‌پد ارزان‌‌‌قیمت، آی‌‌‌مک جدید و پیشرفته مجهز به تراشه اپل‌سیلیکون، آی‌فون SE جدید مجهز به فناوری ۵g، ایرپادز پرو جدید، مک‌‌‌بوک‌ایر جدید و پشرفته‌‌‌تر مجهز به تراشه M۲ و طراحی جدید، نسخه جدید مک‌مینی، مک‌‌‌بوک پرو و مک‌پرو مجهز به تراشه اپل‌سیلیکون، مدل‌‌‌های آی‌فون۱۴، سه مدل اپل‌واچ و هدست واقعیت افزوده.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر اسال نمایید

نظرسنجی

مارا دنبال کنید

آگهی